Dzień Babci i Dziadka oraz Pasowanie na Przedszkolaka- grupa „Słoneczka”.

W dniu 24.01.2019r. grupa „Słoneczka” obchodziła dwa święta: Dzień Babci i Dziadka oraz Pasowanie na Przedszkolaka. Od samego rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały na zaproszonych gości. Licznie przybyłe Babcie, Dziadkowie i Rodzice mieli okazję podziwiać dzieci w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Po przedstawieniu dla Babć i Dziadków przedszkolaki szybko się przebrały, założyły birety i były gotowe na pasowanie. Mali artyści zaprezentowali przygotowaną piosenkę z tańcem oraz wierszyki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków. Dla większości przedszkolaków był to pierwszy, bardzo ważny występ a dla Dziadków i Rodziców powód do dumy. Nasi wychowankowie w obecności swoich bliskich zostali prawdziwymi Przedszkolakami. Po pasowaniu dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i zaprosiły wszystkich na pyszne ciasta przygotowane przez rodziców. Dla zaproszonych gości był to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. Dziękujemy wszystkim tatusiom, którzy pomogli nam przy przygotowaniu Sali konferencyjnej do występu i powieszeniu dekoracji a mamusiom za pyszne ciasta. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *