„Sprzątanie Naszej Małej Ojczyzny”

      Brak komentarzy do „Sprzątanie Naszej Małej Ojczyzny”

W dniu 11.10.2018 r. dzieci wraz z paniami wzięły udział w akcji sprzątania Naszej „Małej Ojczyzny”, w ramach realizowanego w Przedszkolu programu przyrodniczego – „Dziecko bliżej przyrody” Dzieci z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem szukały śmieci w drodze do parku, w parku oraz na stadionie. Wiedziały, że plastiki należy wrzucać do żółtego worka zaś inne śmieci do brązowego. Dzięki akcji dzieci dowiedziały się o konieczności wyrzucania śmieci do kosza, segregacji śmieci oraz jak ważne jest dbanie o środowisko. Na pewno powtórzymy akcję ponieważ dała dzieciom wielką satysfakcję zrobienia czegoś pożytecznego dla naszego lokalnego środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *