Wizyta Świętego Mikołaja – gr. Motylki

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Uczą się wierszyków i piosenek o Mikołaju, a także wykonują bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Dzisiaj 6 grudnia nasze przedszkolaki wyglądały wyjątkowo – po prostu czerwono i ,,mikołajkowo”. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wierszyki. Święty Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Nie zapomniał też o paniach, którym wręczył upominki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielką radość i zadowolenie. Dziękujemy Mikołajowi za wspaniałe prezenty i zapraszamy do naszego przedszkola za rok.

link do galerii zdjęć