Dzień Pluszowego Misia – grupa Motylki.

Wczoraj tj. 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile, to właśnie pluszowy miś. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. O święcie tej postaci nie zapomniały dzieci z naszego przedszkola. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, itp. a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci bawiły się i tańczyły z misiami przy piosenkach, wykonały wspólnie plakat oraz papierową pacynkę. Dużo radości miały robiąc sobie zdjęcie w fotobudce razem ze swoimi pluszakami. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom.

link do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *