Grill i pieczenie ziemniaków metodą tradycyjną – „Biedroneczki”

Grupa „Biedronki” ruszyła autobusem na Chałupki Medyckie na wspólne grillowanie, zapoznanie się z metodą tradycyjną pieczenia ziemniaków, oraz wspólną zabawę przy muzyce. Na miejscu czekały na dzieci: grill, pięknie przystrojone ozdobami stoliki, „dyniowa fotobudka”, huśtawki a także dobra muzyka. Dzieci z radością stanęły do wspólnego zdjęcia w pięknej scenerii, a także do zdjęć w „dyniowej fotobudce”. Z zaciekawieniem także przyglądały się procesowi pieczenia ziemniaczków, a następnie miały okazję je degustować. „Biedroneczki” skosztowały też grillowanej kiełbasy i bawiły się podczas zabaw muzyczno – tanecznych. Dzieci były zachwycone ❤🐞Składamy serdeczne podziękowania rodzicom Marcela Pieńkosa za zaproszenie i super organizację, oraz tacie Feliksa za pomoc😊💝

link do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *