Dzień Papieski!

      Brak komentarzy do Dzień Papieski!

Dzień Papieski – grupa Motylki


Dzisiaj tj. 17.10.2022r. w grupie Motylki z okazji XXII Dnia Papieskiego została przybliżona dzieciom postać Papieża Jana Pawła II. Przedszkolaki obejrzały bajkę o Papieżu, wysłuchały pieśń pt.„Barkę” oraz rozwiązywały Quiz dotyczący ciekawostek z życia Papieża Jana Pawła II. Na koniec zajęć Motylki wspólnie wykonały plakat.

link do galerii

Dzień Papieski gr. Słoneczka

18.10.2022r. Słoneczka obchodziły Dzień Papieski. Chcąc uczcić ten dzień, przedszkolaki wysłuchały piosenek bliskich Ojcu Świętemu. Dzieci podziwiały ilustracje z Janem Pawłem II. Następnie przedszkolaki wykonały piękne serce dla Papieża, obejrzały wartościową bajkę animowaną. W ten sposób została dzieciom przybliżona ta niezapomniana osobowość oraz uczczona pamięć o wspaniałym Polaku.

link do galerii

Świętowanie Dnia Papieskiego – gr. „Biedronki”

Z okazji Dnia Papieskiego grupa „Biedronki” poznała bliżej postać papieża Jana Pawła II. Dzieci obejrzały bajkę edukacyjną o życiu Karola Wojtyły do momentu wybrania go na papieża. Przedszkolaki wykonały piękne żółto- białe serca przy użyciu kredek i bibuły – mające odzwierciedlać ich pamięć o papieżu. Następnie z serduszek wspólnie z nauczycielem utworzono plakat na cześć Jana Pawła II. Biedroneczki z okazji Dnia Papieskiego były także pod pomnikiem Jana Pawła II w Przemyślu.

link do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *