Dzień Drzewa.

      Brak komentarzy do Dzień Drzewa.

Dzisiaj tj. 10. 10. 2022 r. grupa Motylki wybrała się do Medyckiego Parku aby świętować Dzień Drzewa. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć naturalne liście i owoce z drzew: kasztanowca, klonu i dębu. Zatańczyły dookoła klonu i przytuliły się do drzewa czerpiąc leczniczą moc drzew.

link do galerii gr. Motylki

Dzieci z grupy Słoneczka również tego dnia obchodziły Dzień Drzewa. Przedszkolaki poznały różne rodzaje drzew, zrobiły swoje drzewo z rolki papieru a następnie poszły do parku, gdzie przytulając drzewo czerpały z niego dobrą energię.

link do zdjęć gr. Słoneczka

Grupa Biedronki

Grupa „Biedronek” świętowała Dzień Drzewa. W ramach działań z realizowanej w grupie Innowacji „UWAŻNOŚĆ nasza siła wielka moc” dzieci wysłuchały piękną opowieść o „Drzewie Miłości”. Następnie wspólnie z nauczycielem starały się określić cechy jakie posiada „Drzewo Miłości”. Dzieci poradziły sobie z tym zadaniem bardzo dobrze. „Biedroneczki” wspólnie pokolorowały plakat z „Drzewem Miłości”, a następnie w ramach obchodów Dnia Drzewa wybrały się do parku, by podziwiać piękno drzew jesienią. Przedszkolaki zbierały z radością jesienne listki i stanęły do wspólnego zdjęcia 🐞🍂🍁

link do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *