Znicz na Kresy.

      Brak komentarzy do Znicz na Kresy.

SZANOWNI RODZICE !!!

Nasze Przedszkole po raz kolejny włącza się w akcję„ Znicze na Kresy”.Akcja polega na zbieraniu zniczy i przekazaniu ich fundacji, która dba o polskie wojskowe cmentarze na Ukrainie. W tym roku 1 listopada w święto Wszystkich Świętych znicze zapłoną na opuszczonych grobach naszych Rodaków, pochowanych na starych, kresowych nekropoliach oraz miejscach narodowej pamięci. Zachęcamy do przynoszenia zniczy i oddania hołdu tym, którzy tam walczyli i poświęcili swoje życie w walce. Uczymy w ten sposób dzieci patriotyzmu przez takie proste gesty, aby nasze dzieci od najmłodszych lat poznawały polską historię. Znicze ( małe ) prosimy przynosić do wychowawczyń lub zostawić w holu Przedszkola w przygotowanym pudełku do 20. 10. 2022r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *