Nasze działania, wydarzenia i dni spędzone w przedszkolu.

Urodziny Tymka B.- gr. Słoneczka

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Urodziny Tobiasza- gr. Biedronki.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

 

Dzień Uśmiechu 🙂

2 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Uśmiechu. Była to dobra okazja, by porozmawiać o naszych emocjach, głównie smutku i radości, których na co dzień doświadczamy. Przedszkolaki pokolorowały obrazek przedstawiający radosną minkę oraz otrzymały order uśmiechu. Wszystkim przedszkolakom, rodzicom i pracownikom przedszkola życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach zawsze, nie tylko od święta, bo „uśmiech nic nie kosztuje” ale jest wiele wart.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Urodziny Marcelka- gr.Biedronki.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Sałatka owocowa.

07.10.2020 u Słoneczek i Motylków było smacznie, kolorowo a przede wszystkim zdrowo! Przedszkolaki samodzielnie wykonały przepyszną, pełną witamin sałatkę owocową. Były jabłka, gruszki, banany, winogrona i kiwi. Wszystkie dzieci z ochotą zabrały się do pracy. Dokładnie umyły rączki, ubrały fartuszki i przystąpiły do krojenia. Przyrządzanie samodzielnie sałatki dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Sałatka udała się, wyszła wspaniale!

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Urodziny Amelki K.- gr. Motylki.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Owocowe soki.

08.10.2020 dzieci obserwowały co można innego zrobić z owoców. Zobaczyły, że wystarczy kilka owoców żeby wyszedł pyszny, zdrowy słodki a bez dodatku cukru sok owocowy. Wszystkim dzieciom bardzo smakowało i dzieci zgodnie stwierdziły, że takie domowe soki są dużo zdrowsze i smaczniejsze od tych kupowanych.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Dzień drzewa.

09.10.2020r. Słoneczka w ramach programu „Przyjaciele przyrody” obchodziły Światowy Dzień Drzewa. Do obchodów tego święta przygotowaliśmy się bardzo starannie. Przedszkolaki wiedzą co otrzymujemy z drzewa, dla jakich stworzeń drzewa są domem i jak ważne są one dla każdego z nas. Wiedzą także o konieczności ich ochrony. Efektem tych działań było wykonanie pięknego jesiennego Drzewa. Następnie udaliśmy się do medyckiego parku, aby jako przyjaciele przyrody poprzytulać drzewa.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Biedroneczki i ich piękne sowy.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Dzień drzewa- gr. Biedronki.

W dniu 09.10 w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy Święto Drzewa. Dzieci z grupy „Biedronki” dowiedziały się jak zbudowane jest drzewo, poznały wierszyk paluszkowy o drzewie oraz wykonały wspólną tematyczną pracę plastyczną

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK

Podróże pociągiem naszych Biedroneczek.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronę FACEBOOK 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *