100 serc dla Papieża Jana Pawła II

❤ Kochani dzisiaj tj. 18.05.2020r. przypada 100 rocznica urodzin Wielkiego Człowieka Papieża Jana Pawła II, który był znany na całym świecie i który został Świętym. W całym kraju w tym dniu zostały zaplanowane różne uroczystości, wydarzenia. Nasze przedszkole również obchodzi 100 rocznicę urodzin Papieża i z tej okazji dzieci razem z rodzicami wzięły udział w małej przedszkolnej akcji „ 100 serc dla Papieża Jana Pawła II”. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji. Z przesłanych zdjęć został utworzony specjalny kolaż dla Papieża Jana Pawła II. Chciałybyśmy zaprezentować efekty utworzonego kolażu, który dedykujemy Papieżowi. Tym samym prosimy Świętego Jana Pawła II o opiekę nad nami w tym trudnym czasie.❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *