#wysyłamuśmiech

Brak komentarzy do #wysyłamuśmiech

❗️❤️Uwaga! Mobilizujemy się! Wysyłamy uśmiechy!😊

Włączamy się w akcję Fundacji „Dr Clown” #wysyłamuśmiech.

„Większość z nas zostaje w domu, ale są wśród nas tacy, którzy nie mogą sobie na to pozwolić. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, pracownicy sklepów spożywczych, kurierzy, policjanci, strażacy, aptekarze, kierowcy autobusów komunikacji miejskiej i wielu innych.
Podziękujmy im za to poświęcenie i wyślijmy moc pozytywnej energii!”. 😊👏
Przygotujcie kartki z hasłem #wysyłamuśmiech – zróbcie zdjęcie: rodzice z dziećmi, bądź same dzieci i wesprzyjmy miłym gestem wiele osób, które tego potrzebują.

(zdjęcia prosimy wysyłać w wiadomości na profil przedszkola na facebook’u albo do P. Kamili lub też na maila: kamila-olbrycht@wp.pl )

Dajmy sobie na to tydzień, następnie wykonamy ze wszystkich zdjęć kolaż i porozsyłamy nasze uśmiechy dodając siły i otuchy wszystkim tym osobom, które pracują i dbają o nasze bezpieczeństwo💪💙😊

😃❤️Pokażmy moc uśmiechu!🤗