Dzień Kobiet w przedszkolu.

06.03.2020r. z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w przedszkolu odbyły się zajęcia kulinarne pod hasłem „Galaretkowy deser ”. Dzieci samodzielnie robiły deser z galaretek dzień wcześniej przygotowanych. Z niezwykłym zapałem kroiły galaretki w czterech smakach – truskawkowym, cytrynowym, agrestowym i pomarańczowym. Na koniec każdy deser został udekorowany bitą śmietaną, kolorowymi cukiereczkami i wiórkami czekoladowymi. Własnoręcznie zrobione desery dzieci zjadły z ogromnym apetytem. Była to prawdziwa słodka uczta. Następnie wszyscy mali panowie zaśpiewali swoim koleżankom i paniom piosenkę z okazji Dnia Kobiet, złożyli życzenia i wręczyli balonowe kwiatki. W przedszkolu przez cały dzień panowała wesoła atmosfera. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *