Konkurs matematyczno–plastyczny „ Moja wesoła cyferka”.

Od 24.02. do 28.02.2020r. dzieci z grupy „Motylki” brały udział w przedszkolnym konkursie matematyczno- plastycznym pt. „Moja wesoła cyferka” w ramach programu edukacji matematycznej „Gry i zabawy matematyczne”. Konkurs miał na celu utrwalenie poznanych symboli matematycznych oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej. Przedszkolaki do konkursu przystąpiły bardzo sumiennie, na początek wybrały sobie ulubioną cyferkę a następnie materiały potrzebne do wykonania pracy. Każda praca plastyczna spośród 24 okazała się wyjątkowa a zarazem różna pod względem użytych materiałów. Wszyscy uczestnicy konkursu zajęli zaszczytne pierwsze miejsce. Finaliści otrzymali dyplomy i okolicznościowe upominki w postaci cukiereczków, ołówków i nakładek służących do ćwiczenia prawidłowego trzymania kredki czy ołówka. Wszystkim uczestnikom należą się serdeczne gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *