Ceremonie otwarcia turniejów badmintonowych- występ „Motylków”.

W dniach 16-17.01.2020r. przedszkolaki z grupy „Motylki” wzięły udział w ceremoniach otwarcia jednych z największych w Europie międzynarodowych turniejów badmintonowych. 16.01. – wystąpiły w przemyskiej hali sportowej na PZU Victor Polish Junior, a 17.01. w hali sportowej w Medyce na PZU Polish Yuth 2020 by Victor prezentując dwa tańce do utworów „To i hola” oraz „Kukułeczka”. Wielkie brawa dla dzieci za piękny występ, który poprzedzony był wieloma próbami w przedszkolu i na hali. Dzieci dały z siebie wszystko! – można to było zobaczyć podczas występów. Nagrodą były wielkie brawa oraz wiele gratulacji, które ciągle do nas spływają. Serdecznie za nie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *