Z wizytą w nowej Gminnej Bibliotece Publicznej w Medyce.

30 kwietnia przedszkolaki odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Medyce. Z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z nową biblioteką. Przedszkolaki zwiedziły placówkę, z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach oraz wszystkie piękne pomieszczenia. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Pani bibliotekarka przeczytała dla dzieci 2 bajki, a dodatkowo dla starszaków zaprezentowała przenośny teatr obrazkowy w pudełku- Kamishibai, który bardzo się wszystkim spodobał. Spotkanie odbyło się w radosnej i pełnej uśmiechów atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *