Świąteczne pierniczki.

      Brak komentarzy do Świąteczne pierniczki.

10 grudnia przedszkolaki zgodnie z przedświąteczną tradycją piekły świąteczne pierniczki. Z pomocą pań z Gminnego Centrum Kulturalnego, p. Iloną, p. Anną i p. Teresą  praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Wszystkim podobało się wykrawanie świątecznych kształtów –gwiazdek, bałwanków, aniołków, choinek przy pomocy foremek.  Efektem pracy były pełne blaszki pachnących pierników, które zostały przeniesione do wielkiego piekarnika. Po Medyckim Pałacyku unosił się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Następnie pierniczki trafiły do przedszkola, gdzie zostaną w kolejnych dniach udekorowane. Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły przepiękne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *