Zabawa Andrzejkowa.

      Brak komentarzy do Zabawa Andrzejkowa.

29 listopada odbyła się przedszkolna zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Następnie rozpoczęła się impreza w magicznym nastroju przy udziale Wróżki, gdzie oprócz dobrej zabawy przy muzyce wróżyliśmy sobie: rzucaliśmy monetą do wody, czarowaliśmy pudełko w którym pojawiły się cukierki z wróżbami, laliśmy wosk przez wielki klucz, aby poznać swoją przyszłość. Wróżka pokazała również przedszkolakom parę sztuczek np. znikającą monetę czy kartę, która po czarach znalazła się w plastikowej butelce. Nasze „Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na małe słodkości dla wszystkich dzieci. Dziękujemy jeszcze raz Wróżce- mamie Kuby oraz przybyłym rodzicom za pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *