Dzień Pluszowego Misia.

      Brak komentarzy do Dzień Pluszowego Misia.

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. 23 listopada obchodziliśmy jego święto. Każdy z przedszkolaków przyniósł ulubionego, pluszowego misia by spędzić z nim cały dzień w przedszkolu. Dzieci ćwiczyły z Misiami na gimnastyce, opowiadały o nich, bawiły się przy misiowych przebojach. Miały także do wykonania misiowe zadania. Na koniec każde dziecko otrzymało dyplom oraz order Przyjaciela Pluszowego Misia. Po zabawach przedszkolaki udały się do sal gdzie zrobiły misie z biszkoptów a po obiedzie zjadły je ze smakiem. Ten dzień był pełen wrażeń. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *