Rodzinne Igrzyska Sportowe.

      Brak komentarzy do Rodzinne Igrzyska Sportowe.

W dniu 23.02.2018 roku w Hali Sportowej w Medyce dzieci , rodzice i nauczycielki
z Samorządowego Przedszkola uczestniczyły w rodzinnych igrzyskach sportowych. Na początek była rozgrzewka dla wszystkich uczestników. Następnie rodzinki podzieliły się na trzy grupy: jedni pokonywali  tory przeszkód, inni uczestniczyli w zabawach z lotkami” Walka na lotki”, jeszcze inni wybrali kręgle. Ta ostatnia konkurencja cieszyła się największym zainteresowaniem. Rywalizowały ze sobą rodzinki -rodzic z dzieckiem. Wszystkie drużyny z ogromnym zaangażowaniem walczyły o każdy punkt, ale w finale wygrał Maciek Tomaszewski z mamą. Nagrodę główną ufundował p. Adam Kulpa właściciel kręgielni „ Japa” w Przemyślu- voucher na kręgle i pizzę dla całej rodziny. Brawo!!! Rozgrywki sportowe dostarczyły zarówno dzieciom jak i rodzicom wiele radości i satysfakcji oraz były okazją do wspaniałej zabawy i powrotu rodziców do lat szkolnych. Na koniec spotkania było wspólne zdjęcie. No cóż teraz to czas na cykliczne spotkania w ramach Sportowej Akademii Przedszkolaka (szczegóły w przedszkolu). Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji tego dnia, szczególnie dziękujemy  p. Tomkowi i Klaudii Kordek, p. Adamowi Kulpie, Robertowi Śmigielskiemu oraz nauczycielkom z przedszkola.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *