Bal Karnawałowy.

      Brak komentarzy do Bal Karnawałowy.

W dniu 01.02.2018r. w Medyckim Pałacyku odbył się nasz Bal Karnawałowy. Na miejscu, już przed 16 pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W Pałacyku można było spotkać m.in. Wróżki, Królewny, Żółwia Ninja, Indiankę, Policjantów, Spider-Mana, Czerwonego Kapturka, Klauna…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Animator Zabaw dla Dzieci „Kropka” została zaproszona na tę wyjątkową okazję do poprowadzenia Balu. Jako Elza z Krainy Lodu zachęcała wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i zabawami podczas których dzieci świetnie się bawiły wraz z rodzicami i nauczycielkami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W przerwach dzieci miały przygotowany poczęstunek- ciastka, napoje oraz pizzę. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *