Wizyta w salonie fryzjerskim.

      Brak komentarzy do Wizyta w salonie fryzjerskim.

1 lutego w ramach realizacji Programu „Zdrowy przedszkolak” dzieci wybrały się z wizytą do pobliskiego salonu fryzjerskiego. Miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy fryzjerki, a także zapoznać się z wyposażeniem salonu fryzjerskiego. Pani Angelika opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca, jak należy dbać o włosy, jakie zabiegi można wykonywać na włosach, a także pokazała wszystkie potrzebne do tej pracy akcesoria. Przedszkolaki mogły również przymierzyć różne peruki. Wizyta sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Na zakończenie spotkania pani Angelika obdarowała wszystkie dzieci słodkościami. Dziękujemy jeszcze raz za tak miłe spotkanie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *