Dzień Babci i Dziadka-grupa „Słoneczka”.

W dniu 24.01.2018 r. w grupie ” Słoneczek” obchodziliśmy uroczyście oraz hucznie Święto Babci i Dziadka w Medyckim „Pałacyku”. Dzieci pomimo chorób i problemów
z głosem poprzez zaśpiewanie piosenek, wyrecytowanie wierszyków oraz taniec chciały pokazać swoim Babciom i Dziadkom jak ich bardzo kochają. Na koniec zaśpiewały 100 lat i wręczyły laurki. Babcie i Dziadkowie nagrodzili trud jakie dzieci włożyły gromkimi brawami. Wszystkim przybyłym gościom bardzo się podobał występ dzieci. Dziadkowie, Babcie oraz rodzice nie ukrywali łez wzruszenia.
Następnie wszyscy udali się na poczęstunek. Nie obyło się bez tańców przy akompaniamencie Kapeli z Chałupek Medyckich, którzy jak co roku nie zawiedli i zaszczycili Nas swoją obecnością. Także Pani Dyrektor Gminnego Centrum Kulturalnego w Medyce Pani Bernadetta Golik oraz Pani Ilona Łupieniak poprowadziły zabawy dla dzieci, babć, dziadków oraz rodziców wspaniale się ze sobą bawiąc.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za przybycie. Rodzicom za pomoc przy organizacji. Kapeli z Chałupek Medyckich oraz Pani Bernadetcie Golik i Pani Ilonie Łupieniak za uświetnienie Naszej uroczystości. DZIĘKUJEMY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *