Dzień Babci i Dziadka- grupa „Motylki”.

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem.
W dniu 23. 01. 2018r. w „ Pałacyku” na taką właśnie uroczystość przedszkolaki z grupy „ Motylki” zaprosiły swoje kochane Babcie i kochanych Dziadków.
W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich i nagradzali gromkimi brawami. Po występach głos zabrał pan Wójt Marek Iwasieczko a następnie obdarował małych aktorów słodkościami. Na pamiątkę spotkania każda babcia i dziadek otrzymali upominki przygotowane przez dzieci. Wszyscy goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek a Kapela z Chałupek Medyckich przygrywała wszystkim.

Była też wspólna zabawa z babciami i dziadkami prowadzona przez Dyrektor Gminnego Centrum Kulturalnego w Medyce panią Bernadettę Golik i panią Ilonę Łupieniak. Babcie i dziadkowie w tańcach nie mieli sobie równych, tylko pozazdrościć. Gratulujemy i życzymy dalszych lat w zdrowiu, szczęściu i radości z wnuków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *