Tłusty Czwartek w naszym Przedszkolu


Tłusty Czwartek – tak, jak każe tradycja każdy w ten dzień powinien zjeść pączka. Tak też było w naszym przedszkolu. Z okazji Tłustego Czwartku nasze przedszkole odwiedzili Seniorzy z Klubu „Platan” w Medyce. Panie pokazały dzieciom cały proces wyrabiania ciasta na pączki oraz jak powstaje kształt pączków. Zapach smażonych pączków unosił się w całym przedszkolu a dzieci nie mogły doczekać się, kiedy spróbują przepysznych pączków. Tak jak można się było spodziewać każdy przedszkolak zjadł pączka z ogromnym apetytem. Po usmażeniu pączków nasi goście zostali zaproszeni do wspólnej zabawy z dziećmi. Dzisiejszy dzień był słodkim dniem pełnym radości, emocji bo wśród gości były babcie naszych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie do naszego przedszkola.

link do galerii