Dzień Pluszowego Misia- grupa Motylki

      Brak komentarzy do Dzień Pluszowego Misia- grupa Motylki

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Dzisiaj tj. 24.11.2023r. przedszkolaki przybyły do przedszkola ze swoimi pluszowymi ulubieńcami – misiami, żeby bawić się i świętować Święto Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu Motylki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami do znanych przedszkolakom przebojów. Dzieci poznały również historię święta pluszowego misia oraz odgadywały znane i mniej znane misie. Na dywanie powstał wielki plakat z misiami pokolorowanymi przez dzieci. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy z najlepszymi przyjaciółmi dzieci.

link do galerii