Święto Niepodległości – grupa Motylki.

W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych. Dlatego też 10 listopada 2023 r. chcieliśmy uczcić w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo lub w barwach narodowych by świętować ten wspaniały i wyjątkowy dzień. Przedszkolaki utrwaliły sobie symbole narodowe, wspólnie wykonały plakat pt. „Polska nasza Ojczyzna” oraz wykonały pamiątkowe zdjęcia z flagą. Na zakończenie grupa Motylki wraz z grupą Słoneczka i Biedronki wzięła udział w wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”.

link do galerii zdjęć