Dzień Przedszkolaka w Stadninie Koni w Stubnie- gr.Słoneczka i gr. Motylki.

W dniu 21.09.2023 odwiedziliśmy stadninę koni w Stubnie . Dzieci miały okazję przejechać się na kucyku a odważni na dużym koniu😊. Chętni mogli też nakarmić konika. Następnie udaliśmy się na plac zabaw, skorzystaliśmy z boiska oraz chętni mogli skorzystać z kortów tenisowych pod okiem p. Marka Hajduka, który udzielał wskazówek jak grać w tenisa. Następnie zjedliśmy pyszna kiełbaskę z ogniska. Dziękujemy p. Wójtowi za odwiedziny i słodki upominek. Dziękujemy p. Markowi za poświęcony czas specjalnie dla nas. Spotkaliśmy nasza panią Celinę z przedszkola, która również przygotowała słodki upominek. Dzień był bardzo udany i na pewno długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.😊 a na dodatek pogoda była przepiękna prawie letnia .

link do galerii zdjęć