Informacja dla rodziców.

      Brak komentarzy do Informacja dla rodziców.

Rok szkolny rozpoczynamy 1 września tj. piątek. Przyprowadzamy dzieci jak zwykle, zgodnie z deklaracja, prosimy rodziców dzieci które trudniej znoszą adaptacje o w miarę szybsze wybieranie dziecka aby nie odczuło zbytnio rozłąki z domem i szybciej zaadaptowało się w przedszkolu.

Proszę zaopatrzyć dzieci w ubranka na zmianę podpisane i umieszczone w worku, buty na zmianę na białej podeszwie (czarna guma rysuje podłogę) zapinane na rzepy żeby dziecko radziło sobie z ubieraniem.

W odpowiedzi do zapytań rodziców dzieci.Czy lepiej przyprowadzić dziecko w poniedziałek że względu na weekend i stres związany z powrotem do przedszkola i adaptację?Jest to sprawa indywidualna każdego rodzica i dziecka. Jeśli dziecko ma trudna adaptacje i przychodzi pierwszy raz czasem lepiej nie robić po pierwszym dniu przerwy. A lepiej przyprowadzić po weekendzie i bez przerwy. Zatem do zobaczenia 😊 niebawem.

Pozdrawiamy i do zobaczenia.