Spotkanie z Policjantem w naszym przedszkolu.

09.11.2022r. nasze Przedszkole odwiedził Policjant z Komisariatu Policji w Medyce. Celem spotkania z Policjantem było kształtowanie bezpiecznych i prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały ważne numery alarmowe. Policjant uświadomił przedszkolaków o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami, a także o nie zawieraniu znajomości z obcą osobą. Dzieci miały okazję poznać umundurowanie i wyposażenie potrzebne w codziennej pracy Policjanta. Na zakończenie spotkania, pan Policjant obdarował dzieci słodkimi upominkami oraz odblaskami. Przedszkolaki wręczyły panu Policjantowi medal przyjaciela Przedszkola oraz podziękowanie. Dziękujemy bardzo za poświęcony czas i ciekawe spotkanie.

link do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *