Dzień Postaci z Bajek.

      Brak komentarzy do Dzień Postaci z Bajek.

Gr. Słoneczka

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. 👸🏼🤴🏻🐻Z tej okazji „Słoneczka” już dzisiaj, tj.04.11.2022r. wzięły udział w tym kolorowym i wesołym dniu. Dzieci przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje, następnie zaprezentowały je podczas zajęć.🧡 Każdy z przedszkolaków wybrał kolorowankę z ulubioną postacią z bajek i pięknie pokolorował. Następnie korzystając z tablicy multimedialnej „Słoneczka” wzięły udział w quizie na temat bajek a także poogladały po fragmencie przygód ulubionych postaci. Na koniec dzieci zrobiły pamiątkowe zdjęcia w przygotowanym plakacie z sylwetami smerfów oraz grupowe zdjęcie. 🤗

link do galerii zdjęć

Gr. Motylki

04.11.2022r. w grupie Motylki swoje święto obchodziły Postacie z różnych bajek. Przedszkolaki przebrały się i przez jeden dzień zamieniły się w bajkowych bohaterów. Motylki na pamiątkę tego dnia wykonały wspólnie plakat oraz zdjęcia w bajkowej fotoramce, nie zabrakło też wspólnych zabaw przy muzyce. Kolorowe stroje i uśmiechnięte buzie dzieci sprawiły, że ten dzień był bardzo wyjątkowy.

link do galerii zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *