Ważne informacje.

Brak komentarzy do Ważne informacje.

ROK SZKOLNY 2021/2022 W REŻIMIE SANITARNYM

RODZICU !

Dnia  1 września 2021 roku zapraszamy do przedszkola wszystkie dzieci nowoprzyjęte i kontynuujące wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2021/2022.

• przed wejściem na teren przedszkolny – KONIECZNIE !!! załóż maseczkę ochronną, a podchodząc do drzwi wejściowych do placówki – zadzwoń dzwonkiem i czekaj.

• jeżeli przed przedszkolem zbierze się większa liczba rodziców z dziećmi – KONIECZNIE! zachowaj odstępy – min. 1,5 m. Prosimy nie tłoczyć się w grupach !!!

• Rodzic dezynfekuje ręce , a dziecko poddane będzie mierzeniu temperatury.

• w przedszkolu dziecko wchodzi samo- pani odbiera dziecko– rodzice nie wchodzą do szatni dziecięcych – z wyjątkiem rodziców dzieci ,,nowych”. ( rodzic wraz z dzieckiem ,,nowym” zostanie poddany wszystkim obowiązującym procedurom , a liczba rodziców w szatni – jednorazowo nie może przekroczyć 3 dorosłych z dzieckiem)

• każdy rodzic zna i stosuje procedury epidemiczne obowiązujące w przedszkolu , które są udostępnione na str.internetowej przedszkola – www.przedszkolemedyka.cba.pl – zakładka: COVID19

• każdy rodzic przyprowadzając dziecko do przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 obowiązkowo składa wypełniony i podpisany druk OŚWIADCZENIA w wersji papierowej.