Wizyta w gabinecie stomatologicznym.

W ramach programu profilaktycznego „Bezpieczny przedszkolak” w dniu 20. 02. 2020r. przedszkolaki odwiedziły gabinet stomatologiczny w Medyce. Pani doktor Elżbieta Wojnarowicz opowiedziała dzieciom jak należy dbać o higienę jamy ustnej, zdrowym odżywaniu i prawidłowym szczotkowaniu zębów. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały panią doktor, zadawały mnóstwo pytań, na które otrzymywały wyczerpującą odpowiedź. Pani doktor zachęcała dzieci do kontrolowania ząbków nawet jak nie bolą. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zostały obdarowane kolorowymi naklejkami. Zadowolone dzieci w podziękowaniu za ciekawą wizytę wręczyły pani doktor dyplom i pączka z okazji tłustego czwartku. Wzbogacone o nowe doświadczenia, pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Serdecznie dziękujemy Pani doktor za ciepłe przyjęcie i poświęcony czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *