Bal Karnawałowy 2020!

      Brak komentarzy do Bal Karnawałowy 2020!

Dnia 13.02.2020r. w Medyckim Pałacyku odbył się przedszkolny Bal Karnawałowy. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana,… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tą wyjątkową okoliczność zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorkę „Kropkę”, która przebrana za Myszkę Minnie przygotowała wiele wspaniałych zabaw dla przedszkolaków. Przy proponowanej muzyce nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami i paniami bawiły się wyśmienicie. Nic więc dziwnego w tym, że potrzebny był czas na odpoczynek, wypicie soczku, słodką przekąskę oraz pizzę. Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom, rodzicom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze a wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem zorganizowanego balu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *