Wycieczka do sadu.

      Brak komentarzy do Wycieczka do sadu.

Jesień to czas zbiorów warzyw i owoców dlatego dzisiaj przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sadu. Dzięki uprzejmości właściciela sadu p. Józefa Pacuły, dzieci mogły zobaczyć drzewa pełne rumianych jabłek i orzechów, maliny i winogrona. Przedszkolaki były zachwycone wieloma odmianami owoców i tym, że mogły je spróbować. Zebrane owoce przynieśliśmy do przedszkola. Wycieczka do sadu była bardzo ciekawą lekcją przyrody i wywarła na dzieciach wiele pozytywnych emocji. W sadzie p. Józef ma też plac zabaw na którym dzieci mogły się pobawić. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i możliwość przebywania w sadzie oraz delektowania się słodkimi witaminkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *