Konkurs wiosenny z „Okazji powitania wiosny”.

W naszym przedszkolu po raz drugi został ogłoszony konkurs z „Okazji powitania wiosny”. W tym roku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Złożonych zostało aż 20 przepięknych prac, które wykonały dzieci wraz z rodzicami oraz bliskimi. Prace te oceniało Jury w składzie: Pani Bernadetta Golik i Pani Sylwia Szczygieł – Chomik oraz Pani Ilona Łupieniak. Panie z komisji miały wielki problem w wybraniu najładniejszych prac, ponieważ każda była wyjątkowa i wymagała bardzo dużego wkładu pracy w jej przygotowaniu. Jury podczas oceniania  musiało się  i kierowało regulaminem konkursu. Panie wyróżniły sześć prac. Autorzy wyróżnionych prac dostali nagrody oraz dyplomy. Pozostałe dzieci zostały obdarowane zostały  dyplomami i drobnym upominkami. Wszystkim osobom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy. Dziękujemy też Paniom: Bernadetcie Golik, Sylwii Szczygieł – Chomik i Ilonie Łupieniak  za poświęcony czas i obiektywną ocenę prac.
Wszystkie prace można podziwiać w przedszkolu, które dodatkowo pięknie je zdobią.
Cieszymy się, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem i już wiemy, że w przyszłym roku zostanie on także przeprowadzony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *