Dzień Babci i Dziadka- grupa „Motylki”.

W środę 23 stycznia w Hali sportowej w Medyce zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie przedszkolaków z grupy Motylki.            Po przywitaniu wszystkich zebranych gości przez  panią dyrektor Dorotę Świerk dzieci zaprezentowały Bożonarodzeniowe Jasełka, recytowały wierszyki, śpiewały kolędy i piosenki  a „ aniołki” zatańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich „skarbów”.  Z okazji tego wspaniałego święta wszystkim babciom i dziadkom życzenia złożył również zaproszony gość  ksiądz Andrzej Betleja.
Na koniec uroczystości  swoim najbliższym przedszkolaki wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami, babciom korale, dziadkom natomiast obrazek. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tej niezwykłej uroczystości: pieczenie ciast, pomoc przy przebieraniu dzieci na występ i szczególne podziękowania dla taty Miłoszka Ch. za wykonanie szopki, która pełniła centralny punkt występu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *