Konkurs „Jesień w obiektywie”.

      Brak komentarzy do Konkurs „Jesień w obiektywie”.

W naszym przedszkolu po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny pt. „Jesień w obiektywie”. Przedmiotem konkursu było pomysłowe zdjęcie przedszkolaka o tematyce jesiennej. Natomiast głównym celem było uwrażliwienie na piękno jesiennego krajobrazu, a także rozwijanie zainteresowań fotografowaniem, jako jednej z form spędzania czasu wolnego rodziców z dziećmi oraz promowanie pasji fotograficznej wśród przedszkolaków. Złożonych zostało 18 prac. Prace te oceniało Jury w składzie: Pani Sylwia Szczygieł – Chomik, Pani Ilona Łupieniak oraz Pan Mariusz Gumienny. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na zgodność zdjęcia z tematem, światło oraz na ogólną atrakcyjność wizualną. Zostało wyłonione pierwsze, drugie oraz dwa trzecie miejsca oraz 4 wyróżnienia.

I miejsce- Milena Szczygielska
II miejsce- Miłosz Mazurek
III miejsce- Kacper Ślączka, Zuzanna Miszczyszyn
Wyróżnienia:
1. Laura Kotlarz
2. Ania Kierkało
3.Rita Dańko
4. Jakub Foryt

Wszystkie prace wzbudziły niezwykły zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzymało dyplom oraz upominki. Dziękujemy bardzo Pani Sylwii Szczygieł – Chomik, Pani Ilonie Łupieniak oraz Panu Mariuszowi Gumiennemu za poświęcony czas i rzetelną ocenę prac. Wszystkie prace można podziwiać w przedszkolu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *