„Parada Dzieci” z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

27 października nasze przedszkolaki wzięły udział w uroczystościach z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia Garnizonu Przemyśl. „Parada Dzieci” rozpoczęła się w asyście Salezjańskiej Orkiestry Dętej „AUGUSTINO” i ruszyła z flagami i biało-czerwonymi balonami do Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Tam odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych a następnie przemarsz na Rynek Starego Miasta, gdzie wszyscy odśpiewali Hymn Narodowy. Po odśpiewaniu Hymnu wszyscy wypuścili biało-czerwone balony do nieba i rozpoczął się występ dzieci z Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Felicjanek. Dziękujemy rodzicom i naszym przedszkolakom za obecność i wspólne świętowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *