Dzień Przedszkolaka w Dolinie Hołubli.

      Brak komentarzy do Dzień Przedszkolaka w Dolinie Hołubli.

W dniu 20.09.2018 r. z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci z obu grup pojechały do Doliny Hołubli. Już sam przejazd autobusem dla większości dzieci a szczególnie tych młodszych było świetną przygodą. Na miejscu Pani Przewodnik opowiedziała dzieciom o zwierzętach, które mieszkają w lasach, jak należy zachowywać się w lesie i czego nie wolno tam robić. Następnie dzieci musiały znaleźć ukryte przez zwierzęta listy. W listach były opisane ciekawostki na temat nie których zwierząt, które żyją w lesie i nie tylko. Po zakończonym zadaniu dzieciaczki mogły się wybiegać i pobawić na ogrodzonej polanie. Na zakończenie wszyscy ze smakiem zjedli pyszne kiełbaski usmażone przez tatusiów, – którym bardzo dziękujemy. Dziękujemy także mamusiom, które były z nami i pomagały. Wszyscy już się nie możemy doczekać kolejnej wycieczki;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *