Dzień Bezpiecznego Internetu.

      Brak komentarzy do Dzień Bezpiecznego Internetu.

11.02.2020 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu. W ramach tego dnia dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Owce w sieci.”, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Krótkie filmy poprzedzone zostały pogadanką z dziećmi na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci wykazały się wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego. Doskonale poradziły sobie z pytaniami dotyczącymi obejrzanych bajek. Przy pomocy kłębka wełny dzieci utworzyły z nauczycielkami sieć internetową- połączenie internetowe. Na wielkiej pajęczej sieci poprzyklejały zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz paluszkiem zamoczonym w farbie potwierdził, że będą bezpiecznie z niego korzystać. Dzień Bezpiecznego Internetu to jedna z akcji mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *