Europejski Dzień Sportu „ BE ACTIVE”.

W dniu 24.09.2019 roku po raz trzeci nasze przedszkolaki obchodziły Europejski Dzień Sportu „ BE ACTIVE”. W ramach którego dzieci wspólnie z rodzicami pokonywały tory przeszkód, mogli grać w badmintona, a przede wszystkim wspólnie spędzić czas. Na Europejski Dzień Sportu zaproszono dzieci w wieku od 3- 6 lat z terenu całej gminy. Organizatorem było Samorządowe Przedszkole w Medyce, UKS „ Jagiellonka”- Medyka. Otwarcia dokonał radny Gminy Medyka pan Mariusz Gumienny. Po skończonej zabawie i rozgrywkach wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe drobiazgi oraz zrobili pamiątkowe zdjęcie. Zabawa była bardzo udana wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi udali się do domów. Do zobaczenia na kolejnych treningach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *