„Rozkręcamy rehabilitację”.

      Brak komentarzy do „Rozkręcamy rehabilitację”.

Po raz kolejny nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Rozkręcamy rehabilitację” organizowaną przez Fundację Pomocy Dzieciom Przewlekle Chorym „Jerzyk”. Akcja miała na celu zbieranie plastikowych nakrętek, które przekazaliśmy fundacji a następnie zostaną oddane do skupu- pieniądze uzyskane z ich sprzedaży posłużą na rehabilitację i pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym. 25 września w Hotelu Accademia odbyło się uroczyste zakończenie akcji. Po rozdaniu dyplomów za koordynowanie akcją oraz za największą ilość zebranych nakrętek przez dzieci (u nas największą ilość zebrały Zosia i Lena) Prezes Fundacji Pan Piotr Cieliński odczytał 3 pierwsze miejsca. Nasze przedszkole zajęło 2 miejsce i otrzymało bon do sklepu Video Tomex2. Bardzo cieszymy się z tego powodu i tym samym dziękujemy wszystkim za udział w akcji i zapraszamy do dalszego zbierania i pomagania. Startujemy w kolejnej edycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *