Europejski Dzień Sportu „ BE ACTIVE”

      Brak komentarzy do Europejski Dzień Sportu „ BE ACTIVE”

W dniu 28.09.2018 roku po raz drugi nasze przedszkolaki obchodziły Europejski Dzień Sportu „ BE ACTIVE”. W ramach którego dzieci wspólnie z rodzicami pokonywały tory przeszkód, wykonywały ćwiczenia przy muzyce „Zumba”, mogli grać w badmintona, a przede wszystkim wspólnie spędzić czas. Na Europejski Dzień Sportu zaproszono dzieci w wieku od 3- 6 lat z terenu całej gminy. Organizatorem było Samorządowe Przedszkole w Medyce, UKS „ Jagiellonka”- Medyka, UKS „ Gladiator”-Przemyśl. Otwarcia dokonał pan M. Iwasieczko Wójt Gminy Medyka oraz pan R. Adamski przew. Rady Powiatu. Po skończonej zabawie i rozgrywkach wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe drobiazgi. Najbardziej podobały się migające opaski odblaskowe. Kontynuacją będzie Sportowa Akademia Przedszkolaka do której rodzice wraz z dziećmi bardzo chętnie się zapisywali. Do zobaczenia na treningach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *